Ad-Aware 2008 – Casus Reklam Yazılım Temizleme Programı

Eklenme: Temmuz 2nd, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2.534 İndirildi.

Ad-Aware 2008 7.1.0.8

boxshotfree75x109li9 Ad Aware 2008   Casus Reklam Yazılım Temizleme Programı

Ad-Aware 2008 RAM (bellek), registry (kayıt girdileri), hard disk, komple sistem ve harici depolama aygıtlarını tarama kabiliyeti ile tanınan ödüllü bir spyware kaldırıcı. Ad-Aware kötü niyetli data-mining, reklam ve izleme komponentlerini bulmanızda size en başarılı ve en hızlı çözümü sağlıyor. Sisteminizi tertemiz hale getiren ve internet gezintilerinizde sizlere en iyi gizliliği sağlamayı amaçlayan bu program ücretsiz sürümü ile birkaç özelliği kısıtlasada bilgisayarınızdaki güvenliği tamamlıyor.

Bilgisayarınıza buluşabilecek veya bilgisayarınızda bulunan tüm spyware, adware, trojan, worm gibi kötü niyetli yazılımları Ad-Aware 2008 ile kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınızdan maksimum performansı sürekli olarak almak istiyorsanız bu tip kötü içerikli yazılımlardan arındırmalı ve sisteminizi temiz tutmalısınız. Ad-Aware size bu konuda yardımcı olan en popüler programlardan biri.

Ad-Aware 2008‘nin ücretsiz sürümü yeniden dizayn edilmiş yepyeni motoru ve gelişmiş zincirleme kod tanımlaması, tanımlama güncellemeleri, tek tıklama ile web geçmişi temizleme, çoklu tarayıcı desteği ve daha bir çok yeni özellik ile bilgisayarınızda koruma sağlıyor.

Ayrıca Lavasoft ThreatWork bildirimi ile şüphelendiğiniz dosyaları analiz için üreticiye bildirebiliyorsunuz. Bunun yanında rootkit kaldırma sistemi, geliştirilmiş tehdit saptaması, hızlı güncellemeler ve 32-bit ve 64-bit Windows Vista uyumu program içerisinde geliştirilmiş bulunuyor.

Editör Notu: Programın ücretli Plus ve Pro sürümlerinden satın almadan ücretsiz sürüme devam ettiğiniz takdirde Ad-Aware sizlere bazı ek özelliklerden faydalanma imkanını sunmuyor. Bunların arasında anti-virüs koruması, otomatik definition file (tanımlama dosyası) güncelleme, gerçek zamanlı koruma aracı Ad-Watch aktifleştirme vb. birkaç özellik daha bulunuyor. Fakat ücretsiz sürüm ile kendiniz son çıkan tanımlama dosyalarına programı güncelleyebiliyor ve bilgisayarınıza akıllı ve tam taramalar yapabiliyorsunuz.

*** Not: Program kurulumdan sonra size aktivasyon kodu soruyor “Use Free” (Ücretsiz Kullan) tuşuna basarak Ad-Aware 2008 (ücretsiz sürüm) kullanımına devam ediniz.

Boyut: 18,27 MB

Dil : İngilizce

Download : İndir : Yükle

Yorum Yapabilirsiniz