Trojan Temizleme & Silme Programı

Eklenme: Eylül 15th, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
14.839 İndirildi.

trojan remover download truva ati trojan algilama bulma temizleme programi indir Trojan Temizleme & Silme ProgramıTrojan Remover Download -  Truva Atı, Trojan Algılama, Bulma, Temizleme Programı İndir

 • Sürüm     :   6.8.5 Build 2611
 • Boyut     :   11.70 MB
 • Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
 • Kısıtlama     : 30 gün
 • Dil     : Ingilizce
 • İşletim Sistemi     : Windows (Tümü)
 • Üretici Firma     : Simply Super Software

Tanıtım:

Trojan Remover bir truva atı algılama ve temizleme yazılımıdır. Truva atları bilgisayar korsanları tarafından yazılmış olan zararlı kodlamalardır

 • Bilgisayar korsanlarının temel amacı sisteminizin denetimini elinizden alıp kendi denetimine geçirmektir. İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz her türlü dosyanın içerisine konabilecek olan bu zararlılar aynı zamanda bir resmin arkasına dahi gizlenmiş biçimde durabilir. İndirmiş olduğunuz dosyayı açtığınız zaman etkin hale gelerek sisteminizin donanımlarını bile kendi eline geçirebilecek olan truva atları sisteminize büyük hasar verebilir. Klavyenizin, farenizin kendiliğinden işlemler yapmasına neden olabilirler, hatta sürücülerinizin açılıp kapanmasına dahi yol açarlar.
 • Trojan Remover yazılımı truva atlarının sisteminize verebileceği zararın önüne geçme ve sisteminizden bu zararlıları silme işlevini gerçekleştirmektedir. 21800 üzerinde truva atı ve internet solucanını algılama kapasitesine sahip olan bu yazılım sisteminizi en ince ayrıntısına kadar tarayabilmektedir. Bu taramayı da oldukça kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Sistem kaynaklarını oldukça az kullanan yazılım güncellenebilme özelliği ile yeni çıkan zararlılara karşı da hazır durumda bulunmaktadır. Sistem üzerinde etkin olarak çalışmakta olan kötü niyetli yazılımları da tespit edebilme özelliğine sahip olan yazılım, sistem açılışında kendiliğinden devreye giren uygulamaları da denetlemektedir.
 • Gerçekleştirdiği her işlemi günlük dosyalarına kaydeden Trojan Remover, bir de kötü niyetli yazılımlar hakkında bilgi alabileceğiniz veritabanına sahiptir. Bu veritabanına girerek ister listeden seçim yapıp, isterseniz de adını bildiğiniz zararlıyı aratarak bilgi alabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolay olan yazılımın günlük dosyalarından çıktı alabilme, İnternet Explorer başlangıç sayfasını sıfırlama gibi ek özelliklere de sahiptir.

Not: Yazılımı 30 günlük deneme süresinin ardından kullanabilmeniz için 29 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

indir Trojan Temizleme & Silme Programı

“Trojan Temizleme & Silme Programı” için 1 Yorum

 • Trojan Remover Download – Truva Atı, Trojan Algılama, Bulma, Temizleme Programı İndir –

  Program son versiyonu ile güncellendi.

Yorum Yapabilirsiniz