Bilgisayar İçin Kızma Birader Oyunu İndir – Kızma Birader PC

Eklenme: Kasım 28th, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7.893 İndirildi.

kizma birader download bilgisayar icin kizma birader oyunu indir kizma birader pc Bilgisayar İçin Kızma Birader Oyunu İndir   Kızma Birader PCKızma Birader Download – Bilgisayar İçin Kızma Birader Oyunu İndir – Kızma Birader PC

Sürüm     : 2.0
Boyut     : 1.7 Mb
Kullanım İzni     : Reklamlı (Adware)
Dil     : Türkçe
İşletim Sistemi     : Windows 98/Me/2000/XP
Üretici Firma     : Rad Oyun Yapım
Tanıtım:
Kızma Birader 2.0, JAVA programlama diliyle yazılmış basit bir tahta oyunudur. Çoğu kişinin bildiği Kızma Birader oyununun bilgisayar versiyonudur. Dağıtımı ücretsizdir.

Kızma Birader 2.0, iki Bilkent’li üniversite öğrencisi tarafından, tamamen kendilerinin kodlamış olduğu bir bilgisayar oyunudur. Kullanıcıyla veya bilgisayara karşı oyun oynama imkanı tanımaktadır. Kolay kullanımı, kolay arayüzü ile eski versiyonlarına göre epey ilerleme kaydedilmiştir. Yaklaşık 6000 satır Java kodundan oluşmaktadır. Java yüklü her bilgisayarda (Windows-Linux-Apple) çalışabilir. Türkçe İngilizce Almanca ve Fransızca olmak üzere dört dilde oyun imkanı sunmaktadır.
Oyun bildiğimiz Kızma Birader’in aslına uygun olarak oynanmaktadır. 1-2-3 veya 4 kişilik oynanabilinir. Amaç kalenizdeki 4 taşınızı, sizin için ayrılan yere yerleştirmektir. Bunun için saat yönünde tam bir tur atmalısınız. Kaleden taş çıkarmak 6 atmakla olur. Oyunda “Zar At” kısmına bastığınızda zar atarsınız. Gelen zar sayısı kadar ilerlersiniz. Zarı attıktan sonra taşlarınızın üzerine tıklarsanız, oyun size mümkün olan kareleri gösterecektir. Gideceğiniz yere tıklayıp taşınızı götürürsünüz. Oyunun sadece fare ile oynanabiliyor olması, kullanımı kolaylaştırmıştır. Kaleden, kendi yerine taşlarını ilk götüren oyuncu oyunu kazanır. Ayrıca, zarını 6 atan oyuncu, tekrar zar atma şansı elde eder. Oyunda 10 adet renkten istediğinizi alabilir, bilgisayarın zorluk, hız ayarlarını yapabilirsiniz.

indir Bilgisayar İçin Kızma Birader Oyunu İndir   Kızma Birader PC

Yorum Yapabilirsiniz