Gizemli Adanın Hazineleri: Hayalet Gemi Oyunu İndir

Eklenme: Ocak 16th, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
1.295 İndirildi.

Gizemli Adanın Hazineleri Hayalet Gemi Oyunu İndir Gizemli Adanın Hazineleri: Hayalet Gemi Oyunu İndirGizemli Adanın Hazineleri: Hayalet Gemi Oyunu İndir.

  • Lisans:    Kullanım Kısıtlamalı
  • Boyut:    293.9 MB
  • Dil:    Türkçe
  • Kısıtlama:    30 dakika
  • Üretici:    Alawar Entertainment
  • İşletim Sistemi:    Windows XP/Vista/7

Oyun Tanıtımı:
Üreticiden: Mistikler, uzaylılar ve görünür hayaletler, hop oturtup hop kaldıracak olağanüstü bir hikayede bir araya geliyorlar! Tropik bir adaya arkadaşını ziyarete giden bir kadına rehberlik et.

Gizemli Adanın Hazineleri Hayalet Gemi Oyunu İndir 300x225 Gizemli Adanın Hazineleri: Hayalet Gemi Oyunu İndirTanıdık görünen bir yer yok ancak hali hazırda birçok hayalet var. Kayıp tapınakları, harap kıyı şeritlerini ve terkedilmiş köyleri keşfederken, şamanın etrafını saran 60 yıllık gizemi ve adasını kurtarmak için gösterdiği çabaları ortaya çıkartacaksın. Tek silahın olan aklınla,  saklı nesneleri zekice toplamalı, kurnazca hazırlanmış yapbozları çözmeli ve ölümcül bir gelgit dalgası denizde yükselip tüm adayı ve
insanları yutmadan şamana kaderi yenmesinde yardım etmelisin!

Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun tamamen Türkçe’dir.

Kısıtlama ve lisans:
Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

indir Gizemli Adanın Hazineleri: Hayalet Gemi Oyunu İndir

Yorum Yapabilirsiniz