Knight Online World Son Versiyonu Full Tek Link İndir

Eklenme: Şubat 19th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11.235 İndirildi.

Knight Online World 300x224 Knight Online World Son Versiyonu Full Tek Link İndirKnight Online Download – Knight Online World Son Versiyonu İndir.

Sürüm     : 1.800
Boyut     : 468,56 MB
Kullanım İzni     : Ücretsiz (Freeware)
Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 2000/XP/Vista/7
Üretici Firma     : K2Network

Tanıtım:

Dünyanın dört bir yanından 10 milyondan fazla kişinin yaşadığı küçük bir dünya olan Knight Online World içinde dudak uçuklatacak bir macera sizleri bekliyor. Bu dünyaya adım attığınızda El Morad ve Karus arasındaki efsanevi savaşta hangi tarafta yer alıcağınızı belirliyor ve ardından karakterinizin gelişimine başlıyorsunuz.

Knight Online oynarken karakterinizin sınıfı ileride katılacağınız büyük savaşlarda veya küçük kavgalarda nasıl dövüşeceğinizi belirliyor. Sihir gücünün size en uygun güç olduğunu düşünüyorsanız büyücü olabilir, dilerseniz soğukkanlı bir rahip, kemik kıran güçlü bir savaşçı veya gölgelere gizlenen sinsi bir haydut olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Knight Online oyunu üyelik sistemi ile çalışıyor. Oyunu indirip, üye oluyor ve ardından kurulumunu gerçekleştirdiğiniz oyun ile kendinizi amansız bir savaşın içinde buluyorsunuz. Knight Online karakter gelişimini hızlandıracak veya ileride büyük savaşlar yaparken size yardımcı olacak, avantaj sağlayacak seçenekler ve eşyalar satın alabileceğiniz ücretli hesap sistemine sahip.

Yepyeni arkadaşlar ve düşmanlar edinebileceğiniz bu popüler oyun ile eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra üye olmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek veya ücretli hesap sistemine ulaşmak için bu adresi kullanabilirsiniz.

indir Knight Online World Son Versiyonu Full Tek Link İndir

“Knight Online World Son Versiyonu Full Tek Link İndir” için 8 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz