Point Blank – Ücretsiz Türkçe Online MMOFPS Oyunu

Eklenme: Eylül 20th, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
4.426 İndirildi.

Point Blank 300x225 Point Blank   Ücretsiz Türkçe Online MMOFPS OyunuPoint Blank Download – Ücretsiz Türkçe Online MMOFPS Oyunu İndir.

Yapımcı: Nfinity
Dosya Boyutu:     547,00 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği?Evet
Limit:     Yok

Online olarak oynanabilecek yepyeni bir MMO FPS oyunu. Oyunu yükledikten sonra sonra üye olmanız gerekiyor.

Oyun dünyadaki çeşitli ülkelerde belli bir başarı elde ettikten sonra  Nfinity Games aracılığıyla tamamen Türkçeleştirilmiş olarak ülkemize getirlmiştir. FPS sevenlerin uzun zamandır beklediği oyun gerçekçi oyun görüntüsü, oyun sesleri ile dikkat çekmektedir. Point Blank (Online MMOFPS Oyunu) menüleri, oyun sisteminin Türkçe olması ve oyun gerçekçiliği ile oyunu cazip hale getiriyor. Bu oyun Türkiye’ye gelen MMOFPS oyunlar arasında en iyi olmayı hedefliyor.

Facebook ve Twitter sayfalarında kullanıcılarına önceden bilgi vermeden ödüller dağıtmayı planlayan Point Black bu sayede kullanıcılarını sürekli çevrimiçi tutmayı hedefliyor. Point Black oyunu Counter Strike oyunundaki gibi ölüp yeniden doğma gibi sisteme sahip olsa da ses efektleri, görüntü atmosferi ile ortaya harika bir oyun çıkartıyor.

Dikkat! Windows işletim sistemi kullanan ve Service Pack 1 güncellemesini yapan kullanıcılarda bir takım sorunlar meydana gelmektedir. Windows güncellemesiyle beraber gelen oyun girememe sorunu üzerinde yetkililer çalışmaktadır. Kısa bir süre içerisinde sorun giderilecektir. Bu zaman zarfında sorun yaşayan oyuncuların oyuna devam edebilmesi için Windows Service Pack 1 güncellemesini kaldırmalarını öneriyoruz.

Oyunu oynayabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

TIKLA ve ÜCRETSİZ OYUNA KAYDOL

Oyunu yükledikten sonra başlarken nasıl oynanacağını buradaki resimli anlatımdan öğrebilirsiniz.

“Point Blank – Ücretsiz Türkçe Online MMOFPS Oyunu” için 1 Yorum

  • gggggggggggggggggggggggggggggüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllll bbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrr oooooooooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn

Yorum Yapabilirsiniz