Ad-Aware Free – Ücretsiz Casus ve Reklam Yazılımı Temizleyici

Eklenme: Temmuz 6th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
1.405 İndirildi.

Ad Aware Free 300x236 Ad Aware Free   Ücretsiz Casus ve Reklam Yazılımı TemizleyiciAd-Aware Free Download – Ücretsiz Casus ve Reklam Yazılımı Temizleyici Yazılım İndir.

Dosya Boyutu:    119,87 MB
Lisans:     Ücretsiz
Dil:     İngilizce
Platform:     Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     Özellik Kısıtlamalı

Davranış tabanlı tehdit tespiti ve entegre edilmiş gerçek zamanlı koruma ile Ad-Aware sisteminizin ihtiyacı olan güvenliğe odaklanmış özel bir güvenlik yazılımıdır
. Bilgisayarınızı ağırlaştıran ve sistem kaynaklarını sömüren diğer güvenlik programlarının aksine Ad-Aware yenilenen özellikleri ve güncellenen yapısı ile gelişmiş bir güvenlik sağlarken aynı zamanda önceki sürümlerine ve rakiplerine göre daha hafif ve daha hızlı.

Bilgisayarınıza bulaşabilecek veya bilgisayarınızda bulunan tüm spyware, adware, trojan, worm gibi kötü niyetli malware yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz ya da arındırabileceğiniz Ad-Aware bilgisayarından sürekli olarak maksimum performans almak isteyen kullanıcıların sistem güvenliğini tamamlayabileceği güçlü bir güvenlik programı.

Tanımlama güncellemeleri ile en güncel tehditlere karşı sürekli olarak hazır durumda bulunmanızı sağlayan Ad-Aware çoklu tarayıcı desteği, tek tıklama ile web geçmişi temizleme gibi daha birçok özellik ile internet gezintilerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için üstüne düşeni yapıyor. İstediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinde belirlediğiniz bölgelerde veya sistem dosyaları üzerinde tarama yapabileceğiniz Ad-Aware gelişmiş motoru ve yenilenen sade arayüzü ile ücretsiz bir güvenlik programından daha fazlası.

Ad-Aware’in içerdiği yeniliklerin ve özelliklerin başında ise şunlar geliyor;

* Davranış Tabanlı Tehdit Tespiti
* Ad-Watch Live! Entegre Gerçek Zamanlı Koruma
* Kişiselleştirilebilir Profil Taramaları
* Yenilenen Güncelleme Sistemi; Update Manager
* Windows Güvenlik Merkezi İle Tam Entegrasyon

Editör Notu: Ad-Aware Free yazılımın ücretsiz sürümüdür. Temel güvenlik öğeleri ücretsiz sürümde mevcuttur. Fakat bazı gelişmiş özellikler Ad-Aware’in sadece ücretli Plus ve Pro sürümlerine ait lisanslar satın alınıp yazılıma girildikten sonra aktif olmaktadır.

indir Ad Aware Free   Ücretsiz Casus ve Reklam Yazılımı Temizleyici

Yorum Yapabilirsiniz