Adobe Reader Download – Ücretsiz Türkçe Pdf Dosyalarını Okuma Programı İndir

Eklenme: Ekim 6th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
32.718 İndirildi.

Adobe Reader Adobe Reader Download   Ücretsiz Türkçe Pdf Dosyalarını Okuma Programı İndirAdobe Reader Download – Ücretsiz Türkçe Pdf Dosyalarını Okuma Programı İndir

Sürüm     : 9.4.0
Boyut     :  25,00 MB
Kullanım İzni     : Ücretsiz (Freeware)
Dil     : Türkçe
İşletim Sistemi     : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici Firma     : Adobe Systems Incorporated.

Tanıtım:
Adobe Reader
yazılımını günümüzde bilmeyenimiz sanırım yoktur. Adobe Reader teknoloji dünyasının en eski yazılımlarından birisidir ve çığ gibi büyüyen elekronik kitap teknolojisinden yararlanabilmemizi sağlayan en köklü e-kitap okuma aracıdır. Eskisi gibi e-kitap okuma özelliği ile de sınırlı kalmayan yazılım yıllar içinde kendisini çok iyi geliştirmiş görünüyor. Adobe Reader yazılımı 9 numaralı bu sürümü ile içerisinde Acrobat Reader ve Adobe Air uygulamalarını kullanıcılarına bir arada sunuyor.

Adobe Reader yazılımına rakip olarak günümüzde onlarca yazılım çıkmış olsa da, yazılım hala teknoloji dünyasındaki yerini koruyor. Bilgisayarlarımıza kurduğumuz temel yazılımlardan birisi olması bunun en açık göstergesi. 7 numaralı sürümlerinde sabit disk üzerinde çok fazla yer kaplaması ve ağır çalışması yönünde eleştiriler almış olan yazılım, 8 ve üzeri sürümlerinde bu eksikliklerini gidermeye çabalıyor. Lakin bu konuda iyileştirmeler olduğu görünse de yazılımın bu anlamda daha görünür iyileştirmelerle bu eksikliklerini tamamen gidermesi gerekiyor.

Adobe Reader; evden veya iş yerinden, çevrimdışı veya ek olarak çevrimiçi durumda, PDF dökümanları üzerinde görüntüleme, çıktı alma, imzalama, doğrulama ve diğer dökümanlarla birlikte işlem yapma olanağını ücretsiz sağlamaktadır. Aşağıda yazılımın en yeni nesil sürümlerindeki yeni özellikler açıklanmıştır.

Yeni Kullanıcı Arayüzü
Düzenlenmiş, basitleştirilmiş ve iyileştirilmiş yeni bir kullanıcı arayüzü, özelleştirilebilir araç çubukları ve birleştirilmiş arama/bulma özelliği.

Yeni Görüntüleme Tercihleri
Okuma kipi, pan yapma ve yakınlaşma, büyüteç araçları, sayfa gizleme yolu.

PDF Dosyalarıyla Çalışma
PDF paketleri, yeni işaretleme araçları.

İş Birliği
Acrobat Connect ile toplantı başlatma, RSS inceleme yolu.

Güvenlik
Yeni Adobe Belge Merkezi, güvenlik ve izin durumunun birleştirilmiş görünümü.

Dijital İmza
Tek-tıkla imzalama, ID ile gezme.

Performans
İki boyutlu grafik işlemci ünitesi ile hızlandırma.

Ulaşılabilirlik
Daha iyi sesli okuma tecrübesi.

Baskı
Yeni kitapçık baskısı alabilme özelliği.

Yeni Plana Göre Yerleştirme
Adobe Özelleştirme Sihirbazı

Sistem Gereksinimleri
# Intel Pentium III veya eşdeğer işlemci
# Microsoft Windows Vista; Windows XP Professional, Home Edition veya Tablet PC Edition ile Service Pack 2; Microsoft Windows 2000 ile Service Pack 4; Windows 2003 Server
# 128 MB bellek (karmaşık biçimli veya büyük belgeler için 256 MB tavsiye edilir)
# Microsoft Internet Explorer 6.0 veya 7.0, Firefox 1.5 veya 2.0, Mozilla 1.7, AOL 9

Adobe Reader’ın şu an indirmekte olduğunuz sürümü Windows XP/Vista ile uyumlu ve Türkçe olanıdır. Diğer Windows sürümleri ile uyumlu olan Adobe Reader yükleme adreslerini, eski sürümleri, veya başka dillerdeki Adobe Reader’ları indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak üretici adresinden gerekli seçimleri yapabilirsiniz.

indir Adobe Reader Download   Ücretsiz Türkçe Pdf Dosyalarını Okuma Programı İndir

“Adobe Reader Download – Ücretsiz Türkçe Pdf Dosyalarını Okuma Programı İndir” için 6 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz