Ashampoo Office – Türkçe Alternatif Ofis Yazılımı

Eklenme: Ağustos 15th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
1.204 İndirildi.

Ashampoo Office 2010 Ashampoo Office   Türkçe Alternatif Ofis YazılımıAshampoo Office 2010 Download – Türkçe Alternatif Ofis Yazılımı İndir.

Sürüm     : 10.0.584
Boyut     : 96.6 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama     : 30 gün
Dil     : Türkçe
İşletim Sistemi     : Windows XP/Vista/7
Üretici Firma     : Ashampoo GmbH & Co. KG

Tanıtım:
Ashampoo Office 2010,
içerisinde bir sözcük işlemci, bir elektronik tablolama uygulaması, bir de sunum hazırlama aracı barındıran güçlü bir ofis yazılımıdır. Ashampoo Office 2010 yazılımı işlerinizi daha hızlı yapabilmenizi ve yüksek kalitesi ile diğer ofis paketlerinin değerinde işlemler ortaya koyabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik diğer kullanıcılarla Word, Excel ve PowerPoint belgelerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Pahalı Microsoft® Office paketine sadece diğer kullanıcılarla uyum sağlamak amacıyla sahip olma zorunluluğunuz da ortadan kalkmaktadır, çünkü Ashampoo Office 2010 Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilmektedir. Ashampoo Office 2010 yazılımının sadelik anlayışı budur.

Her bilgisayar kullanıcısı metin oluşturmak, düzenlemek, hesaplama yapabilmek ve sunumlar oluşturabilmek için bir ofis yazılımına gereksinim duyar. İyi bir ofis paketinin kullanımı kolaydır ve hızlıca sağlam sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Profesyonel kullanıcıların güçlü seçimi
Ashampoo Office 2010 yazılımı şu 3 ana bileşenden oluşmaktadır:

TextMaker 2010 Microsoft® Word dosyalarının tümünü hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilen, güvenilir ve kullanıcı dostu bir sözcük işlemcisidir.

PlanMaker 2010 en yüksek seviyede Excel uyumluluk özelliğine sahip, modern bir elektronik tablolama yazılımıdır. Karmaşık çalışmalarınızı kolaylıkla oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Presentations 2010 en farklı ve etkileyici sunumlarınızı hazırlayabileceğiniz ve tüm sunum dosyası biçimleri ile uyumlu profesyonel bir sunum oluşturma aracıdır.

Ashampoo Office 2010 yazılımı güçlü yapısı, kolay kullanılabilirliği, kararlı ve hızlı çalışması, göze oldukça hoş gelen arayüzü, Word, Excel ve PowerPoint belgeleri üzerinde işlem yapabilmesi, Türkçe dil desteği, diğer ofis paketleri ile tam uyumluluğu ve daha birçok özelliği ile çok iyi bir alternatif ofis yazılımıdır. Ayrıca uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

NoT : Yazılımı 30 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanabilmenizi sağlayan kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz. Deneme süresinin ardından yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz yalnızca 60 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

indir Ashampoo Office   Türkçe Alternatif Ofis Yazılımı

Yorum Yapabilirsiniz