Bedava İnternetten Online Radyo Dinleme Programı İndir – Canlı Radyo Dinleme

Eklenme: Mart 13th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
55.256 İndirildi.

bedava internetten online radyo dinleme programi indir canli radyo dinleme Bedava İnternetten Online Radyo Dinleme Programı İndir   Canlı Radyo DinlemeEXARadyo Download – Bedava İnternetten Online Radyo Dinleme Programı İndir – Canlı Radyo Dinleme Yazılımı

Sürüm     : 3
Boyut     : 2.33 Mb
Kullanım İzni     : Ücretsiz (Freeware)
Dil     : Türkçe
İşletim Sistemi     : Windows (Tümü)
Üretici Firma     : ExaSystem

Tanıtım:
İçerisinde pek çok radyo kanalını barındıran, değiştirilebilir winamp tarzı arayüzü olan, favori listesi oluşturmanıza imkan tanıyan farklı bir canlı radyo programıdır.

Program gelişmiş özellikleri ile standart canlı radyo programlarından farklı duruyor. 200′ün üzerinde yerli radyo istasyonunu (farklı kategorilerde yerli ve yabancı müzikler çalan) barındırıyor ve kanal listesi internet üzerinden güncellenebiliyor. Program penceresini küçülttüğünüzde sistem tepsisine gidiyor. Sistem tepsisindeki simgesine tıklayıp ses ayarlarını ve favori listenizden kanal seçimini kolayca yapabiliyorsunuz.

Programın güzel bir özelliği de msn’de (live messenger) “ne dinliyorum” özelliğini kullanabiliyor. Bu şekilde dinlediğiniz şarkıları msn’de arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Çalışma şekli internetten canlı yayın şeklinde olduğu için kotalı internet kullanıcılarının programı dikkatli kullanmaları gerektiğini hatırlatmakta yarar var.

indir Bedava İnternetten Online Radyo Dinleme Programı İndir   Canlı Radyo Dinleme

“Bedava İnternetten Online Radyo Dinleme Programı İndir – Canlı Radyo Dinleme” için 23 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz