Clip Spider – Web Sitelerindeki Video Klipleri İndirme Programı

Eklenme: Kasım 4th, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7.690 İndirildi.

clip spider web sitelerindeki video klipleri indirme programi Clip Spider   Web Sitelerindeki Video Klipleri İndirme ProgramıClip Spider Download – Web Sitelerindeki Video Klipleri İndirme Programı İndir

Sürüm      : 2.57
Boyut     : 3.54 Mb
Kullanım İzni     : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Kısıtlama     : 20 kayıt
Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows (Tümü)
Üretici Firma     : GSA

Tanıtım:

Bu programla otomatik olarak web sunucularından (alt bağlantılarla ya da olmaksızın) video klipleri indirebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüz sayesinde programı kullabilirsiniz.

Programın adres satırına girmiş olduğunuz web site doğrultusunda arama işlemi başlatılır (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, programın internete çıkışına izin vermelisiniz). Program bulabildiği video klipleri kendi ekranında gösterir.

Program ayarlarında indirilecek klibin en fazla ve en düşük boyutunu girebilir, video türünü seçebilir (AVI, MPEG, MPG, SWF, WMV gibi ), ayrıca içermemesini istediğiniz bilgileri de kurabilirsiniz. Program vekil sunucuyla çalışmayı da desteklemektedir.

Kısıtlama
Demo sürüm kısıtlı işleve sahiptir. Kayıtlı sürümünü ise kısıtlama olmaksızın kullanabilirsiniz. Sadece 20 klip kaydetmeye izin verir.

Programın lisanslı fiyatı ise 34$’dır.

indir Clip Spider   Web Sitelerindeki Video Klipleri İndirme Programı

Yorum Yapabilirsiniz