doPDF – Excel, Word, PowerPoint Dosyasını Pdf Dosyasına Dönüştürme Programı İndir

Eklenme: Mayıs 11th, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
14.777 İndirildi.

doPDF 7.3 Yapı 381 Download – Ücretsiz Türkçe Excel, Word, PowerPoint Dosyasını Pdf Dosyasına Dönüştürme Programı İndir.

dopdf logo tamindir doPDF   Excel, Word, PowerPoint Dosyasını Pdf Dosyasına Dönüştürme Programı İndir

Dosya Boyutu:  4,00 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil:  Türkçe

Platform: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Uninstall Seçeneği? Evet

doPDF programıExcel, Word, PowerPoint vb. programlar ile oluşturduğunuz dosyalarınızı ya da dilediğiniz bir web sayfasını PDF formatına çevirebileceğiniz ücretsiz bir araç. Üstelik hazırladığınız PDF dosyalarının çözünürlüğü ayarlamak, boyutunu (A4, A5 …) belirlemek sizin elinizde.

Programın diğer bir özelliği ise hazırladığınız PDF dosyasını kelime aranabilir hale getirmek. Hiçbir 3. parti yazılım barındırmayan bu programı kullanmak son derece kolay.

Programın Kullanımı:

Not Defteri ya da diğer bir uygulamada hazırladığınız dosyayı PDF dosyasına çevirmek için Dosya -> Yazdır (Ctrl+P) menüsüne girmeniz ve karşınıza gelen yazıcı seçeneklerinden doPDF’yi seçip yazdırma işlemini gerçekleştirmeniz o an kullanmakta olduğunuz dosyayı PDF haline dönüştürmeye yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu yazılım PDF okuyucusu değildir. PDF dosyalarınızı görüntülemek için Foxit Reader ya da Adobe Reader gibi yazılımları kullanabilirsiniz.

indir doPDF   Excel, Word, PowerPoint Dosyasını Pdf Dosyasına Dönüştürme Programı İndir

“doPDF – Excel, Word, PowerPoint Dosyasını Pdf Dosyasına Dönüştürme Programı İndir” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz