Dosya ve Klasörlere Şifre Koyma Kilitleme Yazılımı – Folder Lock

Eklenme: Mayıs 16th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
1.844 İndirildi.

Folder Lock 300x209 Dosya ve Klasörlere Şifre Koyma Kilitleme Yazılımı  Folder Lock Dosya ve Klasörlere Şifre Koyma Kilitleme Yazılımı İndir – Folder Lock 7.2.1  Download.

 • Yapımcı: New Softwares
 • Dosya Boyutu: 9,17  MB
 • Lisans: Deneme Sürümü, CDsipariş’te Tam Sürüm $45,00 + KDV     
 • Dil: İngilizce
 • Platform:     Windows XP/Vista/7
 • Limit:     15 Günlük Kullanım

Folder Lock (Dosya ve Klasörlere Şifre Koyma Kilitleme Yazılımı İndir) şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yardım eden, istediğiniz sayıda klasörü şifreleme olanağı sunan, ister sürücüleri, ister dosyaları, resimleri veya herhangi bir dokümanı şifreleyebilen hızlı bir dosya güvenlik yazılımıdır.

 • Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde basit bir koruma sağlayabileceğiniz program ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz duruma gelirken ayrıca gizli ve erişimsiz özelliklere de bürünebiliyor. Güvenli bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilirken isterseniz onları karıştırabilir veya şifreleyebilirsiniz. Hızlı ve basit yapısı ile çabuk bir çözüm sağlayan Folder Lock dosya güvenliği konusunda güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.
 • Folder Lock ayrıca tamamen taşınabilir özelliğe sahip. Böylece isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz. Basit bir arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program şifrelediğiniz dosyaları Windows, DOS ortamlarında hatta işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile dosyaları silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir diyebiliriz.
 • Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, dosya parçalama, 256-bit Blowfish şifrelemesi ve Windows Gezgini menü desteği gibi daha birçok özellik bulunuyor.

Not: Program kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Folder Lock’ı ilk çalıştırdığınızda programın özelliklerinden faydalanmak ve seçeneklerine ulaşmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz bu şifreyi unutmamaya özen gösterin veya bir yere not alın. Ayrıca programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de yine bu belirlediğiniz şifre ile “Options” menüsüne girip “Uninstall Program” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

indir Dosya ve Klasörlere Şifre Koyma Kilitleme Yazılımı  Folder Lock

Yorum Yapabilirsiniz