Dvd Filmlerini Biçimlendirme – Dvd Dönüştürme – Video Düzenleme Programı İndir

Eklenme: Temmuz 19th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2.584 İndirildi.

easy dvd extractor 248x300 Dvd Filmlerini Biçimlendirme   Dvd Dönüştürme   Video Düzenleme Programı İndirEasy DVD Extractor Download – Dvd Filmlerini Biçimlendirme – Dvd Dönüştürme – Video Düzenleme Programı İndir

Sürüm      : 5.1
Boyut     : 1.94 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama     : % 30 dönüştürme

Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Üretici Firma     : Witcobber Software

Tanıtım:

Easy DVD Extractor, temel işlevleri DVD filmlerinizi yedekleme ve biçimlerini en çok kullanılan dosya biçimlerine dönüştürme olan bir video düzenleme programıdır. Bu güçlü ve kolay kullanımla yazılım ile DVD biçimindeki filmlerinizi; SVCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4 biçimlerine dönüştürebilirsiniz.

Yazılımla yüksek kalitede video ve sesler oluşturabilir, filmlerinizdeki video ve sesleri mükemmel biçimde eşzamanlı bir hale getirebilirsiniz. DVD filmlerinizin başlığının ne olacağını, filminizin çoklu dil desteği varsa hangi dilde izleyeceğinizi ve DVD filminizi NTSC/PAL görüntüleme biçimlerinden hangisiyle izleyeceğinizi belirleyebilirsiniz.

Dönüştürme işlemi sonunda sahip olacağınız videoların ses kalitesini, ekran yenileme oranını, görüntüleme biçiminin ne olacağını kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. Yazılım alt yazı ve Dolby ses sistemi desteklerine de sahiptir.

Sahip olduğunuz filmler üzerinde kırpma işlemi de yapabileceğiniz yazılımla, belli bölümlerini kesmek istediğiniz videolarınızı seçip, videodan çıkarmak istediğiniz alanın başlangıç ve bitiş bölümlerini belirleyip birkaç tıklama ile bu işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılımın Kullanımı İçin Gerekli Araçlar
# Windows Media Player 9
# Windows Media Format 9 Series Runtime

Not : Yazılımın deneme sürümünde video dönüştürme işlemlerinin yalnızca %30′unu yapabilirsininiz. Yazılımın tüm özelliklerinden sınırsız biçimde yararlanabilmeniz için 19.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

indir Dvd Filmlerini Biçimlendirme   Dvd Dönüştürme   Video Düzenleme Programı İndir

Yorum Yapabilirsiniz