Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı

Eklenme: Kasım 21st, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
4.059 İndirildi.

Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı 300x184 Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma ProgramıTeraCopy 2.27 Download – Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı İndir.

Dosya Boyutu:  1,70 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil:      İngilizce

Platform:     WinXP/Vista/Win7
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     Yok

TeraCopy programı dosya kopyalama ve taşıma işlemlerinin hızını en yükseğe çıkararak bizlere birçok avantaj sağlıyor.

* Dosyaları daha hızlı kopyalayın. TeraCopy dinamik olarak ayarlanmış tamponlar kullanarak araştırma zamanını düşürüyor. Böylece iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya transferi hızlanmış oluyor.
* Dosya transferlerini duraklatma ve devam ettirme. Kopyalama işlemlerini dilediğiniz zaman tek bir tuklama ile durdurabilir ve sistem kaynaklarını boşaltarak daha sonra dosya transferine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
* Hata geri dönüşümü. Herhangi bir kopyalama hatasına karşılık TeraCopy dosyaları birçok kez dener ve halledilemeyecek bir sorunla karşılaştığında hatalı dosyayı atlayarak tüm transfer işleminin bozulmasını engeller
* İnteraktif dosya listesi. TeraCopy başarısız dosya transferlerini size gösterir ve problemi çözmeniz için gerekli imkanı sağlar. Ayrıca bozuk dosyaları tekrar kopyalayabilme olanağı tanır.
* Entegrasyon ve Unicode desteği. TeraCopy Windows Gezgini içerisindeki kopyalama ve taşı fonksiyonları ile yer değiştirebilir ve normal işlemleri bile onun üzerinden yapmanızı sağlayabilir. Ayrıca tam Unicode desteği sağlar.

indir Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı

Yorum Yapabilirsiniz