Hızlı Kolay Youtube Video İndirme Programı İndir

Eklenme: Kasım 10th, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2.692 İndirildi.

YouTube VideosDown Download – Video İndirme Programı İndir

Sürüm     : 1.1
Boyut     : 4.79 Mb
Kullanım İzni     : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Kısıtlama     : 5 mb
Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici Firma     : Fotis

Tanıtım:
YouTube VideosDown, bir video dosya indirme programıdır. Program sayesinde adından da anlaşılacağı üzere meşhur YouTube sitesi üzerinde bulunan ama normal yolla bilgisayara indirilemeyen video dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Program sade bir arayüze sahiptir. Ana pencere üzerinde herşey belirgin. Zaten tek bir amacı olan programın, farklı bir ayarı da yok.

İndirmek istediğiniz dosya için izlenecek yol ise kısaca şu şekilde: İndirmek istediğiniz adresi kopyalayın. ‘New Download/Yeni İndir’e tıklayın. Gelen pencereye de YouTube adresini yapıştırın. Alt kısımda ise dosyayı kaydedeceğiniz yolu (veya programın ayarladığı klasörü) seçin. Eğer dosyayı özgün biçiminden (FLV) farklı bir dosyaya dönüştürmek istiyorsanız yine o kısımda bulunan ‘Convert To..’ bölümünden bir dosya türü seçebilir ya da daha sonra harici olarak dönüştürebilirsiniz. Program AVI (MPEG4-DivX), iPOD Video, MPEG, WMV, Sony PSP, Zune MPEG-4 Video, 3GP (cep telefonu için), G2 (cep telefonu için), WAVE, MP3 ses dosyalarını destekler.

Sürükle bırak yoluyla programın içine adres atabilir, bağımsız FLV dönüştürücü çalıştırabilir, farklı diller de kullanabilir ve sistem tepsisinden kolayca erişebilirsiniz.

Bilgisayarınızda eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Programın lisanslı fiyatı ise 14.90$’dır.

indir Hızlı Kolay Youtube Video İndirme Programı İndir

Yorum Yapabilirsiniz