iPhone Zil Sesi Yapma Programı

Eklenme: Ocak 8th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
33.167 İndirildi.

iphonering tonemaker iphone zil sesi yapma programi 300x192 iPhone Zil Sesi Yapma ProgramıiPhoneRing ToneMaker Download – iPhone Zil Sesi Yapma Programı İndir

Dosya Boyutu:  1,90 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $7.50
Dil:  İngilizce

Platform: Windows 2000/XP/Vista
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit:     3 Kullanımlık Limit

Diğer cep telefonu markalarındaki gibi her türlü melodiyi zil sesi olarak iPhone’a aktaramıyor ve sadece iTunes’dan satın aldığınız melodileri zil sesi olarak kullanabiliyorsanız bu küçük zil sesi yaratma programı ile artık istediğiniz her sesi 30 saniyelik küçük kayıtlara dönüştürüp iPhone’unuzda zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Ses düzenleme programlarından birisi ile kısalttığınız melodilerinizi bu küçük program yardımı ile iPhone’a uyumlu hale getirebilir ve ardından iTunes yardımıyla telefonunuza aktarabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanım imkanı sunan iPhoneRing ToneMaker ile artık istediğiniz her melodiyi iPhone marka cep telefonunuzdaki gelen aramalarda duyabilirsiniz.

mp3, wav, ogg gibi ses formatlarını destekleyen program ile iPhone için zil sesi yapabilir ve her gelen aramayı farklı bir zil sesi ile karşılayabilirsiniz.

indir iPhone Zil Sesi Yapma Programı

“iPhone Zil Sesi Yapma Programı” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz