Kaliteli Dvd Oynatma Programı İndir

Eklenme: Mart 2nd, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7.842 İndirildi.

PowerDVD Download Kaliteli Dvd Oynatma Programı İndir 300x200 Kaliteli Dvd Oynatma Programı İndirPowerDVD Download – Kaliteli Dvd Oynatma Programı İndir.

 • Sürüm     :   12.0.9091.1421
  Boyut     :   145 KB
  Kullanım İzni     : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Kısıtlama     : 30 gün
  Dil     : Ingilizce
  İşletim Sistemi     : Windows XP/Vista
  Üretici Firma     : CyberLink Corp.

Tanıtım:
PowerDVD, bilgisayarınızın gücünü asgari düzeyde kullanıp, kaliteli ses ve görüntü sağlayabilen gelişmiş bir DVD oynatıcısıdır. Müzik CD’sinden yüksek kalitede dinleme yapabilmenizi sağlar. 7.1 kanallı ev sinema sistemlerini destekleyen PowerDVD, Dolby Pro Logic IIx ses teknolojisini de tam olarak destekler. Karaoke desteğini de bünyesinde barındıran bu muhteşem programın marifetleri ses ile sınırlı değil…

Videolarınıza 9x dijital yakınlaştırma (zoom) uygulayabileceğiniz gibi, BMP, JPG, GIF ya da PNG dosya biçimlerinde ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Çift gösterim modu ile iki ekranda filmleri oynatabilirsiniz. Kolay menüsü ile istediklerinizi zorlanmadan yapabilir, kontrol panelinin temasını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Desteklediği özel biçimlerden bazıları : DVD, Blu-ray, H.264, DivX Pro, MP3, DTS, DVD-VR, yüksek tanımlı MPEG-2 ve WMV-HD, MLP Lossless (Meridian Kayıpsız Paketleme Sistemi).

Programın deneme sürümünde bazı kısıtlamalar vardır. Bunlar, 30 gün kullanabilme, DVD ve CPRM içerik korumasının kullanılamaz olması şeklindedir. Bu kısıtlamaları ortadan kaldırmak için 49.95$ ödeyerek programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

indir Kaliteli Dvd Oynatma Programı İndir

Yorum Yapabilirsiniz