Kolay Logo Oluşturma – Logo Hazırlama

Eklenme: Temmuz 5th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
14.683 İndirildi.

Kolay Logo Oluşturma Logo Hazırlama 300x232 Kolay Logo Oluşturma   Logo HazırlamaLogo Design Studio Download – Kolay Logo Oluşturma – Logo Hazırlama Programı İndir.

Dosya Boyutu:  38,48 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $19.99
Dil:      İngilizce/Fransızca

Platform: Windows 98/ME/2000/XP/Vista
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     30 Günlük Kullanım

Logo Design Studio programını kullanarak yüzlerce hazır logodan istediğinizi düzenleyebilir veya kendi logolarınızı oluşturabilirsiniz. Programın içerisinde yer alan yüzlerce logoyu istediğiniz gibi kullabilirsiniz. Levhalar, küreler, bayraklar, spor içerikli ifadeler, özel kullanımlar için özgü ifadeler, kullanacağınız harfler için değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri ve isteğinizi karşılayabilecek birçok logo bulunmaktadır.

Programın kolay arayüzü sayesinden aradığınız logoya kolayca ulaşabileceksiniz. Logo Design Studio programı sadece iki dil içeriyor, ingilizce ve fransızca. Kurulumu yaptıktan sonra programı açtığınızda sol tarafta 25 tane kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerden bazıları şirket, yemek, çocuk, sanat, güvenlik, hayvanlar, teknoloji, seyahat ve daha birçok kategori programda mevcuttur. Her kategorinin içinde işinize yarayabilecek yüzlerce logo bulunuyor.

Üzerinde ‘Blank Logo Canvas’ yazan butona tıkladığınızda ise kendi logolarınızı menüdeki araçları kullanarak kısa sürede oluşturabilirsiniz. Ayrıca ana menüde seçtiğiniz logoları yine bu araçları kullanarak düzenleyebilir, onlarca yazı karakterinden birini kullanarak istediğiniz yazıyı yazabilir, oluşturduğunuz logoları JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP ve PDF formatlarında kaydedebilirsiniz.

indir Kolay Logo Oluşturma   Logo Hazırlama

“Kolay Logo Oluşturma – Logo Hazırlama” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz