Microsoft Office 2010 – Microsoft Ofis Yazılımı

Eklenme: Haziran 16th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
61.661 İndirildi.

Microsoft Office 2010 Download Microsoft Ofis Yazılımı İndir Microsoft Office 2010   Microsoft Ofis YazılımıMicrosoft Office 2010 Download – Microsoft Ofis Yazılımı İndir.

Dosya Boyutu:   586,00 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $279.99
Dil:     İngilizce
Platform:     Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     Yok
Microsoft Office 2010‘un sürümünü yayınlayan Microsoft iş yaşamında en çok tercih edilen yazılımını daha basit, etkili ve hızlı iddialarıyla kullanıcılarla buluşturdu. Sosyal ağlarla iletişime ağırlık veren yeni Office sürümleri gelişime ayak uyduran pratik bir iş yaşamı sağlama hedefinde.

Microsoft Office 2010′un en önemliği özelliği fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve problemleri çözümleyebileceğiniz diğer insanlarla iletişime geçebilmeniz. Program PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor. Microsoft Office’in diğer bir özelliği belgelerinizi senkronize ederek verimliliği artırması. Bu sayede belgelerinizde hangi platformda değişiklik yaparsanız yapın. Her an değişiklikleri görüntüleyebileceksiniz.

Önemli:
Microsoft Office deneme sürümünü kişiye özel anahtarlarla indirtmektedir. Yönlendirildiğiniz sitede Microsoft Live kullanıcı adı ve şifrenizle (MSN kullanıcı adı ve şifreleriyle aynı) giriş yaptıktan sonra deneme sürümünü indirebilirsiniz.

indir Microsoft Office 2010   Microsoft Ofis Yazılımı

“Microsoft Office 2010 – Microsoft Ofis Yazılımı” için 8 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz