Music MP3 Downloader – Müzik MP3 İndirme Programı

Eklenme: Temmuz 4th, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
5.617 İndirildi.

Music MP3 Downloader 300x204 Music MP3 Downloader   Müzik MP3 İndirme ProgramıMusic MP3 Downloader Download – Müzik MP3 İndirme Programı İndir.

Sürüm     :  5.3.2.2
Boyut     : 7.46 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama     : 5 şarkı indirme
Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici Firma     : Music MP3 Downloader

Tanıtım:
Music MP3 Downloader bir MP3 indirme programıdır.
Program 100 milyonun üzerinde MP3 dosyasını ve internette müzik listelerinde olan MP3′leri indirebiliyor. Bunu yapması da oldukça kolay. Öyle karışık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade bir arayüzle kolay bir şekilde istediğiniz MP3′ü ya da milyonlarca MP3′ü indirebilirsiniz.

Site site dolaşmakla uğraşmadan ya da birde şuraya, buraya, oraya bakayım belki bulabilirim demeden şarkıcı adı, şarkı adı ya da albüm adını yazıp, bulduğu MP3′leri indirmeye başlayabilirsiniz. Bunu yaparken de ayrı bir pencere ya da başka bir yere yönlendirme de yapmıyor.

Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. İndireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları şeçebiliyorsunuz.

‘Hot Songs’ kısmına tıkladığınızda Amerika’da ‘Top 100′ içinde yer alan şarkıları dinleyip indirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarında bile erişebilirsiniz.

‘Categories’ başlığı altında aramaları belli kategorilere (ya da All-tümü) göre yapabilirsiniz. Blues, pop, rap-hip-pop, soul, rock, alternatif, jazz, folk, elektronik, klasik, dünya müziği ya da diğerleri şeklinde.

Eğer bir güvenlik duvarı programı (Firewall) kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde sadece 5 şarkı indirilebilir. Lisanslı fiyatı ise 49.95$’dır.

indir Music MP3 Downloader   Müzik MP3 İndirme Programı

Yorum Yapabilirsiniz