Photo Combiner – Resim Karıştırma Birleştirme Programı

Eklenme: Haziran 29th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
36.162 İndirildi.

Photo Combiner Resim Karıştırma Birleştirme Programı Photo Combiner   Resim Karıştırma Birleştirme ProgramıPhoto Combiner Download – Resim Karıştırma Birleştirme Programı İndir.

Sürüm     : 5.79
Boyut     : 12 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama     : 10 kullanım

Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 98/Me/2000/2003/XP
Üretici Firma     : Liangzhu Software

Tanıtım:
Photo Combiner, iki ya da daha fazla resmi karıştırarak artistik çalışmalar oluşturabileceğiniz bir program.
Arkaplana beğendiğiniz bir resmi koyup, diğer resmi de bunun üstüne ekleyerek bu farklı resimlerden oluşacak ilginç çalışmalar yapabilirsiniz.

Resimler üzerinde döndürme, çevirme, yeniden boyutlandırma, çerçeve ekleme ve değişik konumlandırma; arkaplana çoklu-efekt, doku ve kabartı da ekleyebilirsiniz.

Foreground (Önplan) ve Background (Arkaplan) bölümlerinden resimler seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Önplan efekt bölümünden B&W (Siyah&Beyaz), Color (Renk), Color Filter bölümünden değişik efektler ekleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca araç çubuğunda bulunan ‘Transparent (Saydam)’ kısmından saydamlık ayarını düzenleyebilirsiniz. Önplan maskeleme (foreground mask) bölümünden resim üzerine çeşitli maskeler kurabilirsiniz. Aynı şekilde arkaplan efektleri de (kabartı, grileştirme, farklı doku, dikey ve yatay kanallar) ekleyebilirsiniz. Frames (Çerçeveler) bölümünden de çok ilginç, değişik, hoş, çarpıcı, güzel resim çerçeveleri ekleyebilirsiniz.

Çok büyük, sistem kaynaklarını aşırı tüketen ve çoğu özelliğini kullanmayacağınız programlara oranla oldukça başarılı ve daha kolay bir program.

Yaptığınız bu çalışmayı JPG, BMP ve WMF olarak kaydedebilirsiniz. Bu çalışmaları yazdır tuşuyla yazdırabilir, duvar kağıdı olarak kurabilir, e-postayla sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

Program JPG, JPEG, BMP, WMF, EMF, GIF türündeki dosyaları açabilir. Programa dışarıdan önplan ve arkaplan için resimler ekleyebilirsiniz.

Programın lisanslı fiyatı ise 27$’dır.

indir Photo Combiner   Resim Karıştırma Birleştirme Programı

“Photo Combiner – Resim Karıştırma Birleştirme Programı” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz