RAR Şifresi Bulma Programı İndir

Eklenme: Kasım 17th, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
35.241 İndirildi.

advanced archive password recovery download zip rar ace arj sifresi bulma programi indir RAR Şifresi Bulma Programı İndir Advanced Archive Password Recovery Download -  ZIP, RAR, ACE, ARJ Şifresi Bulma Programı İndir

Sürüm     : 4.50
Boyut     : 2.21 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama     : 30 gün
Dil     : Türkçe
İşletim Sistemi     : Windows (Tümü)
Üretici Firma     : ElcomSoft

Tanıtım:
Yazılım şifresi unutulan ZIP, RAR, ACE, ARJ uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresinin bulunmasını sağlamaktadır.
Kimi zaman o kadar çok şifre kullanırız ki, bu şifreleri ya bir yere not almak ya da saklamak zorunda kalabiliriz. Unutulmadan dolayı kimi zaman en önemli verileri yeniden oluşturmak veya çöpe atmak gerekebilir. İşte herkesin başına gelebilecek bu unutma olayını yazılım birkaç tıklama ile ortadan kaldırmaktadır. Şimdi dilerseniz bu yazılımın işleyişini ve nasıl işler başardığını birlikte görelim.

İlk önce şunu belirtelim ki, yazılım bir çok dili desteklemektedir. Yazılım kurulduktan sonra seçenekler kısmından dil seçeneği Türkçeye çevrilebilmektedir. Türkçe dil desteği olduğundan yazılım çok kolay anlaşılır bir arayüzle kullanılabilmektedir. Yazılım 6 ana başlık ve 7 sekmeden meydana gelmektedir. Ana başlıklar sırasıyla; Aç, Sakla, Başla, Kes, Ölçümle ve Çıkış seçeneklerinden oluşmaktadır. Sekmeler ise; Aralık, Uzunluk, Sözlük, Sade Yazı, Otomatik Yedekleme, Seçenek ve Gelişmiş seçeneklerinden oluşmaktadır.

Ana Başlıklar bölümü:
- Aç seçeneği; Kullanıcının bilgisayarda şifresini çözeceği dosyayı seçmek için kullanılmaktadır. Şifresi çözülecek dosyayı seçtikten sonra kullanıcı tarafından hangi koşullarda aranacağını seçmek için Arama Tipi sekmesi tıklanarak seçim yapılmalıdır. Aç seçeneği aynı zamanda kısa yol (Şifrelenmiş ZİP/RAR/ACE/ARJ Dosyası) sekmesi olarakta verilmiştir.
- Sakla seçeneği; şifresi çözülmüş olan veriyi saklamaya yaramaktadır.
- Başla seçeneği; adında da anlaşılacağı gibi veri yada dosyanın şifresinin çözülme işlemini başlatmaktadır.
- Kes seçeneği; Dosyanın bir yerden başka bir yere keserek aktarılmasını sağlamaktadır.
- Ölçümleme seçeneği; Dosyanın boyut, şifre, bozuk veya sağlam olması ve şifre uzunluğu gibi ölçme ve değerlendirme işlemini yapmaktadır.

Sekmeler Bölmü:
- Aralık sekmesi; Harf, rakam, özel işaret, boşluk, küçük-büyük harf gibi şifrelenmiş dosyaları durumlarına göre seçmeye yaramaktadır.
- Uzunluk sekmesi; Kullanıcı tarafından şifrenin kaç karakter olduğu biliniyorsa (bilinmiyorsa tahmini olarak seçilebilir) bu bölümde bulunan oklar yardımıyla karekter seçimi yapılmaktadır.
- Sözlük sekmesi; Sözlüksel arama seçildiği takdirde aktif olmakta ve şifreyi sözlüksel olarak aratmada kullanılmaktadır.
- Sade Yazı sekmesi; Dosya sadece yazısal olarak şifrelendiğinde bu bölümden şifre bulunması için arama yaptırılmaktadır.
- Otamatik yedekleme sekmesi; Kullanıcı tarafından şifresi açılan dosyanın nereye kaydedileceğini seçmek için kullanılmaktadır. Yazılım bu bölümden seçerek işaretlenen alana kendiliğinden şifresi açılan dosyayı kaydetmektedir.
- Seçenek ve Gelişmiş sekmeleri; Bu sekmeler yazılım tarafından iç ayarların kullanıcının kendisine göre ayarlayabilmesini sağlamaktadır.

Sonuç olarak; Aç seçeneğinden şifresi çözülecek dosyanın yerini bulduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra (şifreyi bulmaya başlamadan önce ölçümleme yapılması lazımdır), ölçümlemeden gerekli bilgilere ulaşılır. Şifreyi bulmak için tarama başlatılır ve yazılımın şifreyi bulması beklenilir. Yazılım bize o dosyanın şifresini verecektir.

indir RAR Şifresi Bulma Programı İndir

“RAR Şifresi Bulma Programı İndir” için 21 Yorum

 • çokk güsel çalışırsa çok sevincem

 • yüklemek istiyorum bu programı

 • yhaaa ben yükleyemedım hadda bişi anlamadımmm!!! alatınn banaaa

 • ya gerçekten bende indirdim ama ne yaprığsam çalışmadı ya nasıl olcak acilen bana lazım bu şifre bulmaa

 • ya ben indiremedim ya

 • program spr eyvalllah kardeş

 • çok thanks valla gardeş

 • SLM GÜZEL BİR PROGRAMA BENZİYOR ŞU AN İNDİ AMA BAKACAM İŞE YARARSA SEVİNİRİM…

 • ARKADAŞLAR BAŞARIYLA İNDİ AMA ŞİMDİ NASIL KULLANACAM ONU SÖYLERMİSİNİZ ACELE…SİTE HARİKA BURAYI HERKESE TAVSİYE EDECEM TEŞEKKÜR EDERİM…

 • .Açıklama. :

  Dosya tamamlandı.Hiç bir virüs yoktur.
  KURULUM=>
  ☺Dosyayı indirdikden sonra içini açacagız.
  ☺”Setup” dosyasına tıklayacagız.
  ☺”Next” diyip Tüm bölümleri geçecegiz.
  ☺Program otomatik açılacaktır…
  ☺”add” yerine tıklayıp şifresini bulmak istediğiniz dosyayı bulup aç/open tıklatacağız.
  ☺”Start” yazısına tıklayarak işlem başlayacak.

  ☺%1-%100 dolacak Ve işlem devam edecek.
  ☺Bitincede şifreyi göreceksiniz…
  “BiTTi”
  Saygılarımla

 • Hiç açıLmadı nasıL oLcaqq + nasıL açıLcaqını Kim ßiLio Bishe oLmuoDa =D

 • hile çalısıyoooooooooooooooooooooooo oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy +lı kılcıc aldım 39 lwl im oleuyuuuuuuuuuuuuu

 • ya iyi güzel diyoesunuz bu program açılmadı bile hele bir anlatın bizde şifremizi unuttuk yapalımö

 • ya açılmıyor
  kaç defa denedim yok ya böyle şey olmaz zaten..

 • nasıl açılmıyor ya tekrar deneyin beceremiyorsunuz bok atıyorsunuz. paylaşım çok güzel ve faydalı tşkler

 • Süper bir progam teşekkürler teşekkürler teşekkürler şifreyi bulması uzun sürüyor ama buluyor sonuçta yaşasın oleeeeeeeeeeeeyyyyyy.

 • instantjuice :

  Şifreyi bulması saatler,hatta bazen günlerce sürüyor…
  Bunun dışında gayet başarılı bir program,tavsiye ederim…

 • Program Çalışıyor virüs yok kırılacak rar dosyasını programın dosya ekleme yerindn seçip bulun start deyin arıyor şifreyi ama uzun sürüyor teşekkürler yinede…

 • berkayaydin :

  20 dk sürdü bulması ama buldu sonuçta şfreyi

 • hacı saolda sanırım yapamadım :D “add” yerini bulamıyorum.”open file” olmasın ? valla ben soldaki boşlukta açtım rar ı. start diyorum bana full versiyon diyip duruyo.hee diyip geçiyorum bu seferde çalışmıyo .hızı filan göstermiyo… nasıl olcak bu şimdi ? yardımcı olursanız :)

Yorum Yapabilirsiniz