Resim Galerisi Oluşturma Programı İndir

Eklenme: Mayıs 21st, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
6.110 İndirildi.

extreme thumbnail generator Resim Galerisi Oluşturma Programı İndir      Extreme Thumbnail Generator Download – Resim Fotoğraf Galerisi Oluşturma Programı İndir

Sürüm     : 1.14
Boyut     : 3.43 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama     : 20 gün
Dil     : Türkçe
İşletim Sistemi     : Windows (Tümü)
Üretici Firma     : Extreme Internet Software

Tanıtım:
Extreme Thumbnail Generator sihirbaz aracılığıyla resim galerileri oluşturmaya yardımcı olan bir programdır. Bu sayede seçeceğiniz resimlerden oluşacak bir resim galerisi oluşturabilirsiniz. İster internette çevrimiçi yayımlayabilir, isterseniz çevrimdışı olarak bilgisayarınızda arkadaşlarınıza, sevdiklerinize göstermek ya da yollamak için oluşturabilirsiniz. HTML ve resim işleme konusunda bilginiz olmasada güzel resim galerileri oluşturabilirsiniz.

Program çalışması hakkında kısa bilgi:

Programı açtığınızda gelen ana ekran üzerinde ‘resimler’, ‘galeri’, ‘seçenekler’ ve ‘üret’ bölümlerini göreceksiniz.
# Resimler bölümünden resimleri seçmek için butonları kullanabilirsiniz ya da aynı işlemi ‘Dosya’ menüsünden ‘Yeni projeye’ tıklayıp gelen sayfa içinde bulunan butonları kullanarak resimler ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz resimler için kısa ya da uzun açıklama girebilir, resim yönünü değiştirebilir, eklediğiniz resimlerin sıralamasını düzenleyebilir ve çeşitli efektler verebilirsiniz.
# Galeri bölümünden galeri başlığını yazabilir, şablon görünümünden hoşunuza gidecek galeri tarzlarını seçebilir ve şablon düzenle butonuyla da bunları düzenleyebilirsiniz.
# Seçenekler kısmında ise küçük resim boyutunu thumbnail düzenleyebilir, kenar rengini ayarlayabilir, galeri sayfalarına bağlantı verilebilir, sayfa başlığı, alt başlık, tablo, yeniden boyutlandırma, resimlere metin/logo eklenebilir, gölge efekti, anahtar kelime, telif hakkı, yazar, klasör seçimi gibi bilgiler girilebilir.
# Üret kısmında ise üret butonuna bastığınızda seçmiş olduğunuz galeri oluşturulur. ‘Görünüm’ butonuna bastığınızda galeriniz web tarayıcınızda gösterilir. ZIP arşiv dosyası olarak depolanır, ‘Yayınla’ butonuyla eğer bir web siteniz varsa FTP yoluyla galerinizi internete yollayabilirsiniz. Ayrıca FTP kısmında çeşitli ayarlamalar da yapabilirsiniz. Hepsinin sonunda projenizi kaydedebilirsiniz.

Özellikleri
# Kullanımı kolay arayüz.
# Tüm popüler resim biçimlerini destekler: GIF, JPEG, TIFF, BMP gibi.
# Resimlere çeşitli efektler uygulanabilir. Parlaklık, aydınlık, kabartma, mozaik gibi.
# Resimleri istediğiniz boyutta küçük resim haline getirebilir.
# Galeri şablonu sayesinde şablon seçibilir ve bunlar isteğe bağlı düzenlenebilir.
# FTP desteği sayesinde galerinizi web sitenize akarabilirsiniz.
# Türkçe dahil çoklu dil desteği.
# ZIP arşiv oluşturulabilir.

Türkçe kullanım hakkında:
Türkçe yamayı indirin. (Yamayı kurmadan önce program kapalı olmalıdır) İnen dosyaya çift tıklayıp açtığınızda 3 basit adımda kurulum işlemini yapabilirsiniz. Programı daha sonra açtığınızda Türkçe olur.

Programın lisanslı fiyatı ise 34.95$’dır.

indir Resim Galerisi Oluşturma Programı İndir

“Resim Galerisi Oluşturma Programı İndir” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz