Türkçe Gereksiz Dosyaları Temizleme, Silme Programı

Eklenme: Kasım 8th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
15.703 İndirildi.

cleancenter download turkce gereksiz dosyalari temizleme silme programi indir 300x224 Türkçe Gereksiz Dosyaları Temizleme, Silme Programı CleanCenter Download – Türkçe Gereksiz Dosyaları Temizleme, Silme Programı İndir.

Dosya Boyutu:  1,64 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $29.95
Dil:  İngilizce ama Türkçe dil desteği var
Platform: Windows 2000/XP/2003/Vista
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     7 günlük kullanım

Bilgisayarınızda bir sürü gereksiz dosya mı var? Bu tür dosyalardan kurtulup, sabit diskinizde yer açabilirsiniz. Dil seçenekleri arasında Türkçe de bulunan CleanCenter aradığınız temizleme programı.

Sabit diskinizde yer kaplayan gereksiz ve geçici dosyaları bu programı kullanarak kolayca bulup, silebilir ve bilgisayarınızda boş alan yaratabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın hem performansını hem de hızını arttırabilirsiniz. Taradığınız sürücüde 60′dan fazla dosya türünü hızlı bir şekilde tarayıp, “Şimdi Temizle”(Clean Now) butonuna basarak bulduğu bütün gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

* Intel Pentium 133 MHz İşlemci
* 10 MB Ram
* 4 MB Boş Alan

Not: Buraya tıklayarak Türkçe dil dosyasını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı “Language” isimli klasörün içerisine taşımalısınız. Deneme sürümü ile sadece C sürücüsünde işlem yapabilir, gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

indir Türkçe Gereksiz Dosyaları Temizleme, Silme Programı

Yorum Yapabilirsiniz