Türkçe Resim Düzenleme, Fotografların Görüntü Kalitesini Artırma Programı İndir

Eklenme: Nisan 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
29.726 İndirildi.

ashampoo photo optimizer download turkce resim duzenleme fotograflarin goruntu kalitesini artirma programi indir Türkçe Resim Düzenleme, Fotografların Görüntü Kalitesini Artırma Programı İndirAshampoo Photo Optimizer Download – Türkçe Resim Düzenleme, Fotografların Görüntü Kalitesini Artırma Programı İndir

 • Sürüm     :  5.4.0
 • Boyut     :  50.90 MB
 • Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
 • Dil     : Türkçe
 • İşletim Sistemi     : Windows 2000/XP/Vista/7
 • Üretici Firma     : Ashampoo GmbH & Co. KG

Tanıtım:
Ashampoo Photo Optimizer, bir resim düzenleme programıdır. Temel işlevi sahip olduğunuz dijital fotoğrafların görüntü kalitesini arttırmaktır.
Üstelik yazılım bu işlevi tek bir fare tıklaması ile gerçekleştirebilmektedir. Fotoğraflarınızın kalitesini iyileştirebilmesinin yanı sıra; dijital fotoğrafları sağa ve sola çevirme desteğine de sahiptir.

 • Kullanımı oldukça kolay olan yazılım, dahili Türkçe dil desteğine de sahiptir. Yapmanız gereken yazılımı sisteminize kurduktan sonra çalıştırmak ve ardından görüntü kalitesinde iyileştirme yapmak istediğiniz fotoğrafların bulunduğu klasörü yazılımın sağ üst köşesinde bulunan “Aktif Klasör” alanından seçmektir. Bundan sonrası zaten çocuk oyuncağı!
 • Yazılımla yapmış olduğunuz iyileştirme işleminden memnun kalmazsanız, “Optimizasyonu Geri Al” düğmesine tıklayarak fotoğrafınızı eski haline döndürebilirsiniz. Ayrıca yazılımla toplu halde iyileştirme işlemi yapabilir (“Hepsini Optimize Et”), yine toplu halde yaptığınız iyileştirme işlemini geri alabilirsiniz (“Tüm Optimizasyonu Geri Al”).
 • Ana menü üzerinde iyileştirme yapmak istediğiniz fotoğrafı ileri-geri düğmelerini kullanarak seçin, ardından “Optimize Et” düğmesi ile işlemi gerçekleştirin, işlemden memnun kalırsanız “Kaydet” düğmesi ile iyileştirme işlemini kaydedin. İşte hepsi bu kadar!
 1. Not 1: Ashampoo Photo Optimizer yazılımını 10 gün boyunca hiçbir işlem yapmadan, tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Yazılımı 20 gün daha, yani toplamda 30 gün ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilmeniz için ise; buraya tıklayarak ücretsiz deneme anahtarı almanız gerekmektedir.
 2. Not 2: Deneme süresi bittiğinde yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz 14.99 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

indir Türkçe Resim Düzenleme, Fotografların Görüntü Kalitesini Artırma Programı İndir

 

Yorum Yapabilirsiniz