Ücretsiz Flash Oynatma Programı – Adobe Flash Player

Eklenme: Şubat 9th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11.213 İndirildi.

Adobe Flash Player Ücretsiz Flash Oynatma Programı   Adobe Flash PlayerAdobe Flash Player 11.5.502.135  Download – Internet Explorer Ücretsiz Flash Oynatma Programı İndir.

  • Dosya Boyutu: 15 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil:      İngilizce
  • Platform:  Windows XP/Vista/7, Internet Explorer
  • Uninstall Seçeneği? Evet
  • Limit:     Yok


Adobe’un son versiyon Flash oynatıcısı ile internet tarayıcınızda flash eklentisi olacak.
Ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz. Küçük boyutu, kolay indirme ve kurma imkanı sunması ile de çok kısa bir sürede Flash Player desteği gerektiren her türlü uygulamayı çalıştırabileceksiniz.

Mükemmel internet deneyimleri yaşamak istiyorsanız ve sitelerdeki görselliği tatmak istiyorsanız Flash Player’ın bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
Not: Programı Yükle butonuna bastığınızda karşınıza gelecek adres Internet Explorer internet tarayıcısı için geçerli olan Adobe Flash Player versiyonunun adresidir. Diğer internet tarayıcıları için geçerli olan Flash Player versiyonu linki için aşağıdaki açıklamayı okuyunuz.

Önemli! Adobe Flash Player‘ın Mozilla Firefox, Opera, Safari internet tarayıcıları için olan versiyonunu indirmek için buraya tıklayın.

indir Ücretsiz Flash Oynatma Programı   Adobe Flash Player

Yorum Yapabilirsiniz