Ücretsiz İngilizce & Türkçe Metin Çevirme Programı İndir, Sözlük Programı Yükle

Eklenme: Aralık 13th, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
83.040 İndirildi.

turing translation download ucretsiz ingilizce turkce metin cevirme programi indir sozluk programi yukle Ücretsiz İngilizce & Türkçe Metin Çevirme Programı İndir, Sözlük Programı YükleTuring Translation Download – Ücretsiz İngilizce & Türkçe Metin Çevirme Programı İndir, Sözlük Programı Yükle

Sürüm      : 8.01
Boyut     : 1.96 Mb
Kullanım İzni     : Ücretsiz (Freeware)
Dil     : Türkçe

İşletim Sistemi     : Windows (Tümü)
Üretici Firma     : Bahaettin ve İlker Güven

Tanıtım:
Turing Translation, İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye sözcük ve tümce çevirisi yapabilen bir yazılımdır. Kullanıcılara tümüyle ücretsiz sunulmakta ve günden güne geliştirilmektedir. Çalışma mantığı diğer çeviri yazılımlarından biraz farklıdır. Tümce çevirisi yapabilmek için yazılım veritabanında hazır hikayeler barındırmaktadır. Bu hazır hikayeler içerisinde geçen binlerce tümce sayesinde de İngilizce ve Türkçe tümce çevirilerini başarılı biçiminde yapabilmektedir.

Şu anki yapısı ile basit tümceleri çevirebilmekte olan yazılım geliştirildikçe daha başarılı çeviriler yapmaktadır. Yazılımın veritabanını kullanıcıların da geliştirebiliyor olması güzel bir özelliktir. Yazılıma istediğiniz tümceleri ve karşılıklarını girip kaydedebilirsiniz. Yazmış olduğunuz Türkçe ya da İngilizce tümceleri yazılımın seslendirebilmesi de bir başka güzel özellik.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım kurulum da gerektirmiyor. İndirmiş olduğunuz ZIP biçimli sıkıştırılmış dosyayı bir klasör içerisine çıkartıp Turing.exe uygulamasına tıklamanız yeterli. Başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitabeden yazılımın ses kayıt özelliği de bulunuyor. Küçük boyutu ve ücretsiz olmasına rağmen oldukça yararlı bir yazılım olduğu söylenebilir.

Yeni Sürüm Özellikleri : İnternet sayfası çevirisi, medya oynatıcı ve ses stüdyosu eklenmiştir.

indir Ücretsiz İngilizce & Türkçe Metin Çevirme Programı İndir, Sözlük Programı Yükle

“Ücretsiz İngilizce & Türkçe Metin Çevirme Programı İndir, Sözlük Programı Yükle” için 55 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz