Ücretsiz Sistem Performansını Arttırma – CPU Kullanımını Azaltma Programı

Eklenme: Eylül 3rd, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
24.867 İndirildi.

ucretsiz sistem performansini arttirma cpu kullanimini azaltma programi 300x220 Ücretsiz Sistem Performansını Arttırma   CPU Kullanımını Azaltma ProgramıProcess Lasso 5.0.0.44 Download – Ücretsiz Sistem Performansını Arttırma – CPU Kullanımını Azaltma Programı İndir.

Dosya Boyutu:  2,02 MB
Lisans: Ücretsiz, Pro Sürüm $19.95
Dil:      İngilizce
Platform: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit:     Yok

Process Lasso programı sahip olduğu eşsiz teknoloji ile bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerden CPU üzerinde çok fazla döngüsel yoğunluk yaratanları otomatik olarak engelleyerek sistem performansını arttırmamıza yardımcı olan ücretsiz bir sistem aracı.

Kontrol dışına çıkan işlemlerin bilgisayarda yarattığı duraksamaları önlemek amacıyla üretilmiş olan bu görev yöneticisi, işlem önceliği belirleme imkanı sunarak yapmak istediğimiz işlemler için sistemimizden en verimli şekilde geri dönüşüm almamızı sağlıyor.

Windows içerisindeki Görev Yöneticisi‘nin çok daha gelişmiş bir alternatifi olan Process Lasso bilgisayarına tamamen hükmetmek isteyen kullanıcılar için işlevsel ve gelişmiş özellikler ile donatılmış güzel bir program. Birçok farklı işlem seçeneği ve özelliği bulabileceğiniz bu program sahip olduğu basit ve grafiksel arayüz ile kolaylıkla kullanabileceksiniz.

indir Ücretsiz Sistem Performansını Arttırma   CPU Kullanımını Azaltma Programı

64-bit işletim sistemleri için uygun olan Process Lasso’yu buradan indirebilirsiniz.

“Ücretsiz Sistem Performansını Arttırma – CPU Kullanımını Azaltma Programı” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz