Ücretsiz Türkçe Online Tv İzleme – Radyo Dinleme – Müzik Dinleme – Video Oynatma

Eklenme: Mart 15th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
59.276 İndirildi.

ucretsiz turkce online tv izleme radyo dinleme muzik dinleme video oynatma Ücretsiz Türkçe Online Tv İzleme   Radyo Dinleme   Müzik Dinleme   Video OynatmaÜcretsiz Türkçe Online Tv İzleme – Radyo Dinleme – Müzik Dinleme – Video Oynatma Programı İndir – Bvt LiveTv Download

Dosya Boyutu:      997,00 KB
Lisans: Ücretsiz
Dil:  Türkçe
Platform: Windows(Tümü)
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     Yok

Bvt LiveTv ile müzik ve video dosyalarınızı oynatabileceğiniz bir medya oynatıcısının yanında internet üzerinden yayına olanak tanıyan televizyon ve radyo kanallarına da ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Tek bir program üzerinden hem müzik arşivinizi dinleyebilir, hem video dosyalarınızı oynatabilir, hem radyo dinleyebilir hem de televizyon izleyebilirsiniz. Yeni versiyonunda birçok gelişmiş medya oynatma özellikleri sunan Bvt LiveTv ile başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan müzik dinleyebilir, video izleyebilir ve hatta oyun oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden oynanan Flash bazlı oyunlar oynamak için de kullanabileceğiniz bu yazılım ile bilgisayarınızda başka hiçbir medya oynatıcı programa ihtiyacınız kalmayacak.

Tamamen Türk yazılımı olarak yaratılan Bvt LiveTv ile ayrıca favori radyo ve televizyon kanallarınızı “favoriler” bölümüne ekleyebilir ve sürekli takip ettiğiniz kanallara çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müzikler (mp3, wma, wav vs) için ayrı, videolar (wmv, avi, mpg vs) için ayrı, canlı yayınlar (internet televizyonları) ve internet radyoları için ayrı ayrı uygulamalar kullanmak yerine, hepsinin bir arada kullanılabildiği tek bir yazılım ile multimedya dünyasına rahatça ulaşmanın keyfini sürün.

Kullanışlı arabirim ve çeşitli arayüz (skin) destekleri ile sizin için kişiselleştirilmiş skin’leri kullanarak medya oynatma yazılımınızı kendinize özel yapabilirsiniz.

Playlist (oynatma listesi) üzerinde mevcut olan 3 farklı kategori ile tüm kanallara, kendi müzik veya video çalma listenize veya program üzerinde ek olarak sunulan “eklentiler” bölümüne ulaşabilirsiniz. Eklentiler bölümünde isterseniz program üzerinden flash oyun oynayabilir, isterseniz son haberlere ulaşabilir, isterseniz de “Vakitci” özelliği ile günlük saati takip edebilirsiniz.

Önemli! Oyun oynarken isterseniz aynı zamanda tv kanallarının seslerini takip edebilir, isterseniz de radyo dinleyebilir veya kendi müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

indir Ücretsiz Türkçe Online Tv İzleme   Radyo Dinleme   Müzik Dinleme   Video Oynatma

“Ücretsiz Türkçe Online Tv İzleme – Radyo Dinleme – Müzik Dinleme – Video Oynatma” için 9 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz