Ücretsiz Türkçe Program Silme & Kaldırma Programı İndir

Eklenme: Aralık 29th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
59.875 İndirildi.

Revo Uninstaller 300x214 Ücretsiz Türkçe Program Silme & Kaldırma Programı İndirRevo Uninstaller Download – Ücretsiz Türkçe Program Silme & Kaldırma Programı İndir.

Sürüm      : 1.91
Boyut     :  2,53 MB
Kullanım İzni     : Ücretsiz (Freeware)
Dil     : Türkçe

İşletim Sistemi     : Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Üretici Firma     : VS Revo Group

Revo Uninstaller istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek ücretsiz bir programdır.

Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz. Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan Program ekle veya kaldır özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı Program ekle veya kaldır bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir.

Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile “hunter mode” kullanımı kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program özellikleri:
* Auto Start Manager – Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
* Windows Tool Manager – Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
* Junk Files Cleaner – Sık kullanılan dosyalar bölümündekigeçmişi silebilirsiniz.
* Browsers History Cleaner – Browser’ınızdaki geçmişi, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini, Firefox Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
* Office History Cleaner – MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
* Windows History Cleaner – Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

indir Ücretsiz Türkçe Program Silme & Kaldırma Programı İndir

“Ücretsiz Türkçe Program Silme & Kaldırma Programı İndir” için 13 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz