Ücretsiz Türkçe Türk Televizyon Kanallarını ve Online Film İzleme Programı

Eklenme: Şubat 18th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
24.594 İndirildi.

ucretsiz turkce turk televizyon kanallarini ve online film izleme programi 300x285 Ücretsiz Türkçe Türk Televizyon Kanallarını ve Online Film İzleme ProgramıSanalTV Download – Ücretsiz Türkçe Türk Televizyon Kanallarını ve Online Film İzleme Programı İndir

Programın dosya boyutu yaklaşık 1 mb boyutunda ücretsiz ve Türkçe olararak dağıtılmaktadır. İndirmek için aşağıdaki download butonuna tıklayınız.

SanalTV, ücretsiz hizmet veren 35′den fazla Türk televizyon kanallarını, 575′den fazla online film ve 15′den fazla online radyo istasyonlarını bilgisayarınızda izlemenizi ve dinlemenizi sağlayan bir yazılımdır.

Türkiyedeki televizyon kanallarını yavaş dolum sayfaları ve açılır pencere reklamları olmaksızın. Doğrudan izleyebilmenizi sağlayan yazılım, ilave gereçlere ihtiyaç duymaz.

SanalTV, Windows Media Player ve Flash programlarını destekler. Yazılım, tek programda tüm popüler biçimleri oynatabilmenizi sağladığı gibi, ekran penceresini tam ekran seçebilmenize izin verir.

Özellikleri
- 35′ den fazla ücretsiz Türk kanallarını izleyebilmenizi sağlar.
- 570′ den fazla online filmi izlemenizi sağlar.
- 15 den fazla radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar.
- Film, radyo ve televizyon kanalı isteği program ile yapabilirsiniz.
- Ücretsiz güncelleme desteği vardır.

Program sunucumuza aldındı ve .rar formatındadır. Winrar programı ile .rar dan çıkarın sonra SanalTV_Setup.exe yi çalıştırınız.

sanaltv_setup-İNDİR-DOWNLOAD

“Ücretsiz Türkçe Türk Televizyon Kanallarını ve Online Film İzleme Programı” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz