Ücretsiz Türkçe Video ve Film Oynatma, İzleme Programı

Eklenme: Mayıs 28th, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
17.742 İndirildi.

media player classic ev sinemasi download ucretsiz turkce video ve film oynatma izleme programi indir Ücretsiz Türkçe Video ve Film Oynatma, İzleme ProgramıMedia Player Classic (Ev Sineması) Download – Ücretsiz Türkçe Video ve Film Oynatma, İzleme Programı İndir

Sürüm  :   1.6.2.4902
Boyut :   5.9 MB
Kullanım İzni     : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista/7
Üretici Firma : Alex Wild & Casimir666

Yazılım Tanıtımı:

Media Player Classic Home Cinema yazılımı Codec yüklemenize gerek kalmadan her formatı sorunsuzca çalıştıran MPC-HC, az yer kaplaması ve hızıyla eski medya oynatıcınızın yerini almaya aday olan ücretsiz bir yazılımdır.

Windows Media Player’da olmayan pek çok codec’i içinde barındıran Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC) güncel pek çok format düşünülerek geliştirilmiş ücretsiz bir medya oynatıcı. Windows Media Player Classic temel alınarak oluşturulan MPC-HC, aynı olan arayüz tasarımı dışında Media Player Classic’ten üstün özellikleriyle sıyrılıyor.

“Dünya’nın en hızlı medya oynatıcısı” iddiasıyla tanıtılan Media Player Classic Home Cinema bilgisayarınızda oldukça az yer kaplayarak sistemi yormadan çalışıyor. Windows XP,Vista ve 7 işletim sistemlerinin hem 32 hem 64 bitlik sürümlerini destekleyen yazılım bu yönden de benzerlerinden ayrılıyor. Türkçe dil desteği olan MPC-HC ücretsiz olarak yayınlandı. MPC-HC’nin en kullanışlı özelliklerinden biri bellek kullanımını sistemim kapasitesine göre ayarlayabilmesi. İçerisine gömülmüş bir video dekoderi bulunan yazılım x.264, H.264 ve VC-1 formatlarını uyguladığı dönüştürme işlemi sayesinde CPU ayarlarıyla oynayarak sorunsuzca çalıştırabiliyor.

Özellikleri:

  •     Altyazı desteği
  •     OSD (On Screen Display) desteği
  •     EVR (Enhanced Video Renderer) desteği
  •     DirectX Video Acceleration (DXVA) desteği
  •     Multi-Monitör desteği
  •     Uzaktan Kumanda Desteği

Desteklenen Formatlar:
WAV, WMA, MP3, OGG, SND, AU, AIF, AIFC, AIFF, MIDI, MPEG, MPG, MP2, VOB, AC3, DTS, ASX, M3U, PLS, WAX, ASF, WM, WMA, WMV, AVI, CDA, JPEG, JPG, GIF, PNG, BMP, D2V, MP4, SWF, MOV, QT, FLV
indir Ücretsiz Türkçe Video ve Film Oynatma, İzleme Programı

“Ücretsiz Türkçe Video ve Film Oynatma, İzleme Programı” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz