Ücretsiz Video Düzenleme Programı – VirtualDub

Eklenme: Haziran 4th, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
14.396 İndirildi.

Ucretsiz Video Düzenleme Programı VirtualDub 300x212 Ücretsiz Video Düzenleme Programı   VirtualDubVirtualDub 1.10.2 Download – Ücretsiz Video Düzenleme Programı İndir.

Dosya Boyutu: 1.76 Mb
Lisans: Ücretsiz
Dil:  İngilizce
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği? Hayır
Limit:     Yok
VirtualDub Windows işletim sistemleri için hazırlanmış küçük boyutlu, ücretsiz fakat çok güçlü bir video düzenleme yazılımıdır.

GPL lisanslaması altında yayınlanan bu açık kaynak program Adobe Premiere gibi profesyonel yazılımlara gerek duymadan video görüntülerinizi düzenlemenize, birleştirmenize, kesmenize ve daha bir çok özellikle kendi videolarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor. Third-party video filtreleri ile zenginleştirebileceğiniz bu video düzenleme aracı genel olarak AVI dosyaları üzerinde çalışmalar için üretilmiş olsada MPEG-1 formatını da okuyabiliyor hatta BMP formatındaki resim setlerini de bünyesinde düzenlemenize olanak tanıyor.

Video düzenleme programları arasında ücretsiz olarak tanınan programların en başında gelen VirtualDub ücretli program kullanmaya karşı çıkan kişiler tarafından çok kullanılan bir yazılım. Kullanımı son derece basit olan bu program standart codeclerin hepsi ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Video Capture (Görüntü Yakalama) desteği de barındıran VirtualDub ile video dosyalarınızı istediğiniz gibi işleyebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz video dosyalarını birleştirerek onlara müzik ekleyerek, istediğiniz bölümleri keserek dilediğiniz formata çevirerek kaydedebileceğiniz bu program gerçekten boyundan büyük işleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Genel Özellikleri:

* AVI, OGM, MKV formatlarından sisteminizde bulunan codec formatlarında dönüştürme yapma ve kaydetme. (DivX, Xvid vb.)
* Videolarınızın kalitelerini ayarlama ve sıkıştırarak daha az yer kaplama.
* Videolarınızda istemediğiniz bölümleri kesip montajlayabilir ya da yeni kareler ekleyebilirsiniz.
* Programın kullanımı oldukça kolaydır ve ayrıca tamamen ücretsizdir.

Yorum Yapabilirsiniz