Ücretsiz Zararlı Yazılımları Bilgisayardan Silme – Temizleme Programı

Eklenme: Ocak 19th, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
5.591 İndirildi.

IObit Security 360 2 300x199 Ücretsiz Zararlı Yazılımları Bilgisayardan Silme   Temizleme ProgramıIObit Security 360 Download – Ücretsiz Zararlı Yazılımları Bilgisayardan Silme – Temizleme Programı İndir.

Dosya Boyutu: 1.6.0.2
Lisans: Ücretsiz
Dil:      İngilizce

Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     Yok

IObit Security 360, gelişmiş bir malware ve spyware temizleme aracıdır.
Zararlı her türlü yazılımı temizlemek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz yazılım ile casus yazılımları da tespit edebilir ve silebilirsiniz. Casus yazılım (spyware), reklam yazılımları (adware), truva atları (trojan), şifre çalıcılar (keylogger), bot saldırıları, solucanlar (worms) ve korsan saldırılarını (hijacker) bulmak ve silmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

Eşsiz “Dual-Core” yani çift çekirdekli motoru ve gelişmiş zararlı yazılım tespit özelliği ile en karmaşık ve zorlu casus yazılım veya zararlı yazılımları hızlı bir şekilde tespit edebilir ve temizleyebilirsiniz. IObit Security 360, gerçek zamanlı malware (zararlı yazılım) koruması ve sürekli olarak aldığı otomatik güncellemeleri ile her an gelişmiş bir savunma duvarı kurar.

IObit Security 360, mevcut antivirüs yazılımınızın yanında da çalışabilen ve bilgisayar güvenliğinizi sağlamlaştıran bir yazılımdır.

indir Ücretsiz Zararlı Yazılımları Bilgisayardan Silme   Temizleme Programı

Yorum Yapabilirsiniz