Video Avatar – Hareketli Resimler ve İmzalar Yapma Programı

Eklenme: Eylül 26th, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2.119 İndirildi.

Video Avatar Video Avatar   Hareketli Resimler ve İmzalar Yapma ProgramıVideo Avatar Download – Hareketli Resimler ve İmzalar Yapma Programı İndir.

Sürüm     : 4.0
Boyut     : 16.2 Mb
Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 2000/2003/XP
Üretici Firma     : GeoVid

Tanıtım:
Videolarınızı anigif (hareketli resim) formatına dönüştüren bu program ile avatarlar yapabilir, forum sayfalarında kendinizi tanımlayan hareketli resimler ve imzalar yerleştirebilirsiniz.

Sizi tanımlayan bir video dosyasını seçip bu programla harketli resimler ve imzalar oluşturmak ve bu oluşturduğunuz gif formatındaki resimleri avatar olarak kullanmak bu programla mümkün.

Birçok video formatını (avi, asf, mp4, mpg, mpeg, mov, wmv, mkv) destekleyen bu programla aynı zamanda avatarınızın boyutunu (yükseklk-genişlik) ve FPS (saniyedeki kare sayısını) ayarlamanızda mümkün. Ön görünüm penceresini kullanarak videonuzun istediğiniz bir bölümünü kesip alabilirsiniz. Normal gösterim olarak kayıt yapabildiğiniz gibi geri sarım gösterim olarak da kayıt yapabilirsiniz.

Minimum Sistem İhtiyaçları
* Windows XP, Windows 2000, Windows 2003
* RAM – 128 Mb ve üstü
* DirectX 9 veya daha iyisi

Son derece kolay kullanıma sahip olan bu programı satın almak için 39.95$ ödemeniz gerekiyor. Bu yayınladığımız yazılımın süre/kullanım kısıtlamalı olduğunu unutmayınız.

indir Video Avatar   Hareketli Resimler ve İmzalar Yapma Programı

Yorum Yapabilirsiniz