WashAndGo – Hard Disk Temizleme Programı

Eklenme: Haziran 13th, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2.436 İndirildi.

WashAndGo Download Hard Disk Temizleme Program%C4%B1 %C4%B0ndir 300x219 WashAndGo   Hard Disk Temizleme ProgramıWashAndGo 2012 17.4 Download – Hard Disk Temizleme Programı İndir.

Dosya Boyutu:   13.8 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $19.00
Dil:  İngilizce

Platform: Windows 2000/XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği?     Evet
Limit:     30 Günlük Kullanım

Tüm bilgisayar sisteminizi temizleyerek disk alanınızda tasarruf yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir araç olan WashAndGo ile bilgisayarınızın bakımını yapabilir, gereksiz dosyaları temizleyerek sisteminizi hızlandırabilirsiniz. Örnek olarak WashAndGo *.bak, *.tmp gibi dosyaları ve 0 byte olarak gözüken yanlış silinmiş yada silinememiş dosyaları bulur ve sisteminizi bu gereksiz dosyalardan kurtarır.

  • Ayrıca Temp klasörünüzdeki linkleri de temizleyerek zararlı linklerden de kurtulmanızı sağlar. İnternet tarayıcınızın eski ön belleğini de temizler ve internet kullanımınızı da dolaylı olarak hızlandırabilir.
  • Sisteminizdeki gereksiz olan tüm dosyaları temizleyen gelişmiş bir sistem temizleme aracı olan WashAndGo ile bilgisayarınız sabit diskinden yer tasarrufu sağlayabilir ve sisteminizi hızlandırırken güvenli bir şekilde kullanmaya da devam edebilirsiniz.

indir WashAndGo   Hard Disk Temizleme Programı

Yorum Yapabilirsiniz