YouTube Clip Extractor – Ücretsiz Youtube Klip İndirme Programı

Eklenme: Nisan 6th, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
26.886 İndirildi.

YouTube Clip Extractor 192x300 YouTube Clip Extractor   Ücretsiz Youtube Klip İndirme ProgramıYouTube Clip Extractor Download – Ücretsiz Youtube Klip İndirme Programı İndir.

Sürüm     : 2.2.0.9
Boyut     : 5.09 Mb
Kullanım İzni     : Ücretsiz (Freeware)
Dil     : Ingilizce
İşletim Sistemi     : Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici Firma     : Clip Extractor

Tanıtım:
YouTube Clip Extractor web tarayıcı ya da programın kendi içinden tek tıklamayla YouTube sitesinde yer alan klipleri indirmeye yarayan bir programdır.


Program Internet Explorer içine kendi simgesini ekleyerek, bu simgeye tıklayarak video dosyalarını indirebilir. Programın bu Basic sürümü sadece YouTube sitesi desteklenirken, Pro sürümde ise YouTube haricinde Break.com, MetaCafe.com, Spike.com, Blip.TV, Crackle.com, Vids.myspace.com, Dailymotion.com, Collegehumor.com, Tangle.com, Ianand.com, Videos.streetfire.net yanında, ayrıca yetişkinlere yönelik bazı siteler de desteklenmektedir.

Program indirilen Flash dosya/ FLV videoları AVI/MOV/MP4/MP3/3GP dosya türüne dönüştürür (Basic sürümde sadece AVI var). Ayrıca indirilen video dosyalarını mobil cihazlarda (iPod, PSP, PDA, iPhone) kullanılacak şekilde hazırlayabilir. Pro sürümde ayrıca yüksek çözünürlüklü görüntüleri de indirebilir. Programın içinden video boyutu ve ayarları da düzenlenebilir. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanıma sahiptir.

Program kurulduktan sonra açılan küçük pencereden çeşitli ayarlar yapılabilir. YouTube site adresi kopyalanıp, yapıştırılabilir; oynatma biçimi, ekran boyutu ve çözünürlük seçilebilir.

Pro sürümün fiyatı ise 19.95$’dır.

indir YouTube Clip Extractor   Ücretsiz Youtube Klip İndirme Programı

Yorum Yapabilirsiniz